FASON HALI YIKAMA

BENİ ARAYIN!

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • İstanbul Avrupa Yakası Genelinde Hızlı Ve Güvenilir Servis İmkanı
  • Telefon +90 212 643 58 18
    +90 530 643 58 18
  • emailinfo@gonullerhaliyikama.com

Fason Halı Yıkama olarak fason halı yıkama hizmetimiz devam etmektedir. Müşterilerine halı yıkama hizmeti veren halı yıkamacılara müjde!... Halı ve kilimler için profesyonel bir halı yıkama fabrikası arıyorsanız, halıi kilim ve yorgan yıkama işi ile iştigal ediyorsanız ve son teknolojik makinelere sahip değilseniz işte size fırsat!

fason halı yıkama

Fason Halı Yıkama Fabirkası

Fabrikamız fason olarak halılarınızı yıkayıp, ambalajlı olarak firmanıza teslim ediyor. Halı ve kilimleriniz tam otomatik yıkama makinesi ile yıkandığı için asla yıpranmaz, deforme olmaz. Siparişlerinizi gönül rahatlığı ile müşterilerinize teslim edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken fabrikamıza uğramak. Uygun fiyat avantajıyla siparişlerinizi fason olarak yapacak düzeyde bir fabrika ve eğitimli bir personel ile çalışmanın rahatlığını elde edeceksiniz. Son sistem teknolojik makineleri ve 700m² li iki katlı özel tasarlanmış fabrikamız getirdiğiniz halıları derinlemesine yıkayarak size teslim eder. Fason halı yıkama hizmetimiz başladı adlı makalemiz ile daha detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Müşteri memnuniyetini ve uzun soluklu bir ticari faaliyeti düşünen hallı yıkamacılarını servis noktamız olmaya davet ediyoruz. Günde 3000 m² yalı yıkama kapasiteli fabrikamızda halılarınızı fason olarak uygun fiyata garantili olarak yıkayıp, kurutup ambalajlayarak teslim ediyoruz.

Randevu Formu

Lütfen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.