HALI YIKAMA

SAĞLIĞINA VE TİTİZLİĞE ÖNEM VERENLER İÇİN

BENİ ARAYIN!

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • İstanbul Avrupa Yakası Genelinde Hızlı Ve Güvenilir Servis İmkanı
  • Telefon +90 212 643 58 18
    +90 530 643 58 18
  • emailinfo@gonullerhaliyikama.com

Halı Yıkama firmamız, İstanbul Avrupa Yakası tüm ilçelerine ücretsiz servis ile halı yıkama hizmetlerini sunmaktadır. Profesyonel bir yardım almadan, yanlış temizlik malzemeleriyle ya da gerekli hassasiyeti göstermeyen halı yıkamacılar tarafından yıkanan halılarda yıpranma, renk ve halı dokularının zayıflayarak ömrünün kısalması gibi sorunlarla karşılaşmak mümkün olduğu gibi bakteri ve maytlardan da tam olarak kurtulmuş olunmaz.

halı yıkama

Ayrıca yıkama işleminden sonra halıların kurutulması da son derece önemlidir. Ev şartlarında yeterince kurumayan halılar zamanla yıprandığı gibi çeşitli sağlık sorunlarına da yol açabilir. Bu sebeplerden dolayı halı yıkama işi profesyonellik gerektirmektedir. Bu noktada firmamız son teknoloji ürünü tam otomatik halı yıkama makineleri, özel halı yıkama şampuanları, hijyenik kurutma alanları ve tecrübeli personeliyle farkını ortaya koymaktadır.

Hijyen ve insan sağlığının ön planda tutulduğu firmamızda gelişmekte olan teknolojiyi bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla birleştirek yıllardır bu sektörde hizmet veren deneyimli,işinin ustası olan kaliteli kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

halılarınız otomatik halı yıkama makinaları ile yıkanır

Not: Firmamızda Kredi Kartı Geçerlidir.

Randevu Formu

Lütfen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.